MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: 509 199 089

 

 

Usługa już dostępna w Polsce !!!

 

 

Nie zwlekaj !!! Skontakuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!!!

 

 

Poniżej kilka zdjęć z jesiennego sadzenia cebul kwiatowych oraz z czasu kwitnienia !!!

 

 

 

 

Prawdziwa holenderska wiosna...

w parkach, przy drogach, na zieleńcach, deptakach i przy urzędach.

Możemy to dla Was stworzyć zaczynając od zaplanowania nasadzeń poprzez dostarczenie cebulek i posadzenie ich w zaplanowanych miejscach.

Chcemy uczynić Wasze otoczenie bardziej kolorowe na wiosnę poprzez posadzenie dużej ilości cebulek kwiatowych na trawnikach, które już nigdy nie będą nudne i jednostajnie zielone.

Przed przeczytaniem zastanów się czy chcesz aby przestrzeń wokół ciebie była kolorowa? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami i pozwól na przedstawienie naszej oferty.

 

 

W zgodzie z naturą

Powszechnie słyszymy, że giną pożyteczne dla nas wszystkich pszczoły.Niewiele zostało również w naszym otoczeniu tak pięknych i kolorowych motyli. Dzięki posadzeniu specjalnie przygotowanej mieszanki cebul kwiatowych z pewnością powrócą one do naszej przestrzeni.

 

Korzyści

  • Ekologiczna flora i fauna w naszym otoczeniu

  • Pełnia kolorów w monotonnych miejscach

  • Możliwość posadzenia cebul według indywidualnych życzeń i projektów

  • Różne możliwości jeśli chodzi o odmiany i kolory kwiatów

  • Widok, którego inni mogą tylko pozazdrościć

 

Koszty

          Dzięki temu że sprowadzamy cebulki kwiatowe bezpośrednio od producenta z Holandii możemy zaproponować Wam atrakcyjna cenę. Posiadamy również maszynę, która posadzi dużą ilość cebul bez żadnego problemu w krótkim czasie. Nie bez znaczenia jest też to, że pozostawia ona po wykonaniu pracy niewielki ślad na trawniku. Nie ma konieczności zniszczenia całej powierzchni zielonej jak to ma miejsce przy nasadzeniach ręcznych.

 

Pamiętaj..

Kwiaty z cebul są sezonowym produktem natury. Żeby cieszyć się kwiatami na wiosnę nie zwlekaj i skontaktuj się we właściwym czasie. Cebule muszą być posadzone późną jesienią, żeby cieszyć się pełnią kolorów na wiosnę.

 

Oferta jest przygotowana we współpracy z producentem cebul kwiatowych z Holandii, firmą W. Th. Langelaan & Zn. oraz z firmą Holland Citiflower.

 

Kontakt:

telefon: 0-509199089

e-mail: bok@kwiatywiosny.pl

 

Zobacz krótki filmik tutaj...

 

 

 

 

  

DANE FIRMY:

telefon:

509 199 089

e-mail:

bok@kwiatywiosny.pl

Adres:

 ul. Bogumińska 12, 47-460 Chałupki

Ilość odwiedzin strony [212204] Odwiedzin dziś [11]